2019 03 01

„Anykščių vynui“ vadovaus nauja gamybos vadovė

„Anykščių vyno“ gamybai nuo kovo 1 d. pradeda vadovauti nauja vadovė Liubovė Rebiatnikova. Ji pakeis iki šiol gamybos direktoriaus pareigas ėjusį Justiną Kanopą, vadovavusį nuo 2017 m.

Per pastariuosius metus J. Kanopa vienoje seniausių vyno gamyklų Baltijos šalių regione sėkmingai įgyvendino gamybos modernizavimo projektų, kurie leido plėsti gaminių asortimentą ir vystyti naujų produktų, tokių kaip natūralių sulčių „Mr. Fruct“, lietuviško sidro „Tinginio pantis“ ar braškių vyno „Voruta“ gamybą.

Ne menkesni lūkesčiai keliami ir L. Rebiatnikovai, kurios pagrindinis tikslas bus tęsti gamyklos modernizavimą ir baigti naujų gamybos įrengimų diegimą gamykloje. Kartu siekiama ir efektyvinti produkcijos gamybos procesus bei plėsti gėrimų krepšelį, įskaitant ir naujus nealkoholinių gėrimų gaminius.

Daugiau nei penkiolika metų gamybos procesams vadovaujanti L. Rebiatnikova sako, kad  pozicija „Anykščių vyne“ – jai naujas iššūkis, kur ji sieks išlaikyti ilgametes gėrimų gamybos tradicijas, tačiau ir prisitaikyti prie kintančių vartotojų lūkesčių. „Lyderio pozicija įpareigoja, tačiau „Anykščių vynas“ istoriškai įrodė galįs nustebinti Lietuvos ir kitų šalių vartotojus savo gaminiais ir jų pasiūla. Tam turime visas sąlygas – augančią produktų, gaminamų iš aukščiausios kokybės žaliavų, paklausą, įvertintų prekės ženklų, stiprią komandą ir šiuolaikinių įrengimų“.

Siekiant sklandaus gamybos procesų perdavimo Liubovė Rebiatnikova gamykloje pradėjo dirbti dar šių metų sausį, o oficialiai gamybos direktoriaus poziciją užims kovo pirmąją.

L.Rebiatnikova yra įgijusi chemijos inžinerijos magistro laipsnį ir nuo 2002 metų vadovavo gamybos procesams gėrimus gaminančiose bendrovėse Lietuvoje ir Baltarusijoje: „Heineken“, „Rechitsapivo“, „Kalnapilio-Tauro“ grupėje. Vadovo postui buvo atsirinkta konkurso būdu, vykdant personalo atranką.