Apie mus

Apie

A nykščių vyno“ istorija prasidėjo 1926-aisiais, kai Anykščiuose duris atvėrė „B. ir J. Karazijų vaisių vynų dirbtuvė“. Šios, Balio Karazijos vadovaujamos, šeimyninės dirbtuvės netruko įrodyti, kad iš vietinių žaliavų galima pagaminti puikų vyną. Dirbtuvės išaugo į gamyklą – didžiausią vaisių bei uogų vynų gamintoją Baltijos šalyse, o Balys Karazija buvo tituluotas tarpukario Lietuvos vyno karaliumi.

„Anykščių vyno“ įkūrėjas Balys Karazija (stovi dešinėje) su svečiais.
>90
Daugiau nei 90 metų
patirties
>70
Daugiau nei
70 profesionalų
komanda
~90
Apie 90 gėrimų
produktų krepšelyje
~20000
Kasmet apdorojama daugiau kaip 20 tūkst. tonų vaisių ir uogų

Šiandien „Anykščių vynas tęsia beveik šimto metų vyndarystės tradicijas, kurias puoselėja daugiau nei 70-ties profesionalų komanda. Daugiau kaip 20 tonų vaisių ir uogų čia kasmet virsta skirtingais gėrimais vynu, sidru, sultimis, trauktine. Visus juos sieja vienas svarbus kriterijus – natūralumas. Toks yra vynas „Voruta, sidras „Tinginio pantis, sultys „Mr. Fruct“, o taip pat – naujausias „Anykščių vyno“ produktas – uogų ir žolelių trauktinė „Voruta“ . Šie gėrimai – ilgametės patirties, meistrystės ir tradicinių, laiko patikrintų receptų, rezultatas.

 

Mes didžiuojamės

Mūsų ekspertai

Pagarba tradicijoms ir šiuolaikinėmis technologijomis grįsta meistrystė mums leidžia kurti autentiškus produktus. Atsakingai į gamybos procesus žvelgianti komanda yra didžiausias turtas. Vertiname ir didžiuojamės jos žiniomis, išmanymu, ryžtu ir energija kuriant naujus, kokybiškus gėrimus. Šie ekspertai tęsia Balio Karazijos pradėtą natūralių vaisių ir uogų vynų gamybos istoriją, tapusią Anykščių krašto dalimi.

Sertifikatai

AB „MV GROUP Production“ priklausančioje „Anykščių vyno“ gamykloje įdiegtos šios sertifikuotos sistemos:

ISO 9001
Kokybės vadybos
sistema
ISO 14001
Aplinkos apsaugos
vadybos sistema
FSSC 22000
Maisto saugos
sistema

Laikydamiesi visų šių sistemų reikalavimų galime užtikrinti, kad „Anykščių vyne“ gaminami saugūs, kokybiški produktai, o gamybos procesai dera su aplinkos apsaugos principais.

Integruota kokybės, maisto saugos ir aplinkos apsaugos politika.

    

 

 

MV group

„Anykščių vynas“ kartu su gamyklomis „Stumbras“, „Alita“ ir „Gubernija“ priklauso gėrimų gamybos įmonei „MV GROUP Production“. Šią akcinę bendrovę valdo MV GROUP – viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse, vienijanti alkoholinių ir kitų gėrimų gamybos, didmeninės bei mažmeninės prekybos ir logistikos bendroves.

Plačiau apie MV group