2020 08 07

„Purpurinis vakaras“ ir „Anykščių vyno“ gamykla pakvietė į muzikinę degustaciją

„Būtų labai liūdna, jei 13 mums taptų nesėkmės skaičiu ir festivalio tradicija baigtųsi“, – juokauja vienas iš festivalio „Purpurinis vakaras“ organizatorių „Bardai LT“ vadovas Benas Jakštas. Ketvirtadienio vakarą festivalio rengėjai pakvietė į muzikinę degustaciją, kurioje išdavė visiškai naują festivalio erdvę Anykščiuose ir pakvietė pasiklausyti „Baltų Varnų“ koncerto.

Į muzikinę degustaciją „Vasaros sode“ šalia Valdovų rūmų užsuko aktorės Kristina Kazlauskaitė, Redita Dominaitytė, Larisa Kalpokaitė su vyru, aktoriumi Jonu Braškiu, Nijolė Narmontaitė su vyru Pauliumi Kovu, „Vyno klubo“ bendrasavininkė Rasa Starkus, iš Australijos į Lietuvą gyventi persikėlęs „Anykščių vyno“ įkūrėjo Balio Karazijos giminaitis Algimantas Karazija.

Anykščiai be festivalio „Purpurinis vakaras“ sunkiai įsivaizduojami. Ekstremali situacija pasaulyje vis dar diktuoja taisykles, bet kultūros festivalis programą jau parengęs. Šių metų naujiena – rugpjūčio 21 dieną vyksiantis Lino Adomaičio gyvo garso koncertas „Anykščių vyno“ gamyklos vidiniame kiemelyje

„Mums tai – tikras iššūkis, juk gamykloje galioja griežta tvarka, saugumo standartai. Kita vertus, iššūkiai verčia judėti pirmyn ir tobulėti. Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami prisidėti prie festivalio tęstinumo, dovanoti šventę  anykštėnams ir miesto svečiams. Tikimės, kad netradicinė aplinka koncertui suteiks išskirtinumo ir žavesio, o mūsų svečiams – pamatyti gamyklą netikėtame amplua,  pajusti jos istorinę aurą“, – sako „Anykščių vyno“ gamyklą valdančios bendrovės „MV GROUP Production generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Iš tradicinių 11 festivalio renginių nebuvo išbraukta nė vieno, tačiau reaguodami į Vyriausybės rekomendacijas, festivalio rengėjai peržiūrėjo programą, kad festivalio žiūrovai ir dalyviai galėtų jaustis saugiai.

Kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose vyks rugpjūčio 20-22 dienomis Daugiau apie festivalio programą – www.purpurinisvakaras.lt